Reference

Najetím na jednotlivé fotografie si můžete přečíst milá slova konkrétních párů, kterým jsem organizovala svatby v průběhu dvanácti let, kdy jsem byla spolumajitelkou svatební agentury.

reference od nevěsty a ženicha
Rozhodnutí spolupracovat s Petrou bylo to nejlepší, co jsme mohli udělat. Na přípravu svatby bylo málo času, přesto se vydařila naprosto skvěle a nic jí nechybělo. Neskutečně jsme ocenili rychlé pochopení našich představ a jejich naprosté naplnění. Organizace byla do posledního detailu doladěná perfektně a profesionálně. Celý den probíhal s lehkostí a my jsme měli pocit, že jsme hosty na vlastní svatbě a mohli vnímat pouze jeden druhého. Byl to opravdu náš nejkrásnější den a ten nejlépe připravený začátek našeho společného manželského života. Děkujeme, jsme vděční, že jste nám právě Vy pomohla!!!!
7U1A2645
Vzhledem k tomu, že se nacházíme v Austrálii, celá organizace svatby se odehrávala skrze emailové dopisování . V kontaktu jsem byla s paní Petrou, která se mnou prošla přípravy od A do Z. Komunikace probíhala na jedničku – od vyřízení veškerých dokumentu pro svatbu s cizincem, po výběr svatebních doplňků (květin, fotografa, oblek pro ženicha, dekoraci, vizážistky), až po samotný svatební den. Paní Petra je velkou profesionálkou a nic nebyl problém zařídit či obstarat. Svatební den nebyl výjimkou … Všichni jsme si užili náš velký den, což by nebylo možné bez Vaší velké pomoci. Nevěsty, vřele doporučuji … 5-ti hvězdičkové služby.
reference od nevěsty a ženicha
S Petrou jsme téměř rok připravovaly naši svatbu a já jí musím za ten společný téměř rok poděkovat. Petro, děkuji za nekonečnou trpělivost při ladění a vymýšlení veškerých detailů svatby, za to, že jste přečetla všech mých tisíc e-mailů, za Vaše nápady a kreativitu, za kontakty na dodavatele a za vyslyšení všech mých přání. Náš svatební den nebyl zalitý sluncem, jak jsme si plánovali a i tomuto jste bleskurychle přizpůsobily a vyčarovaly „mokrou variantu“ svatby, který zcela předčila má očekávání a byla naprosto dokonalá. Výzdoba, kterou jste připravily, byla dechberoucí a přesně taková, jakou jsem si jí vysnila…. A vlastně ještě krásnější, než jsem si vysnila. Díky Petře náš svatební den nakonec proběhl hladce a pro mne a pro ženicha zcela bez starostí.
reference od nevěsty a ženicha
Chci Vám ještě jednou moc poděkovat za vaši práci, spoustu hostů chválilo velmi vkusnou výzdobu a pohodu, která na svatbě panovala i za to moc děkujeme, je to vaši zásluhou. Jste empatická, vstřícná, svědomitá a férová, Vaše práce byla perfektní. Přejeme vám, ať se vám daří nejen v pracovním životě, děláte to skvěle!!! Svět potřebuje takové profesionály, jako jste Vy.
Reference
Chtěla bych vám moc poděkovat za všechno, bylo to všechno moc krásné a profesionální. Škoda, že se nemůžu vdávat aspoň tak jednou za rok! Udělali jste ze dne, který byl nejdůležitější v mém životě, opravdovou pohádku a za to vám moc děkuji.
reference od nevěsty a ženicha
Chtěla bych velice poděkovat svatební agentuře K&P za perfektně provedenou práci. Především paní Petře, která se nám půl roku věnovala a vše s námi plánovala do detailů. Svatební den byl dokonalý a proběhl v naprosté pohodě a všichni jsme byli moc spokojeni a budeme mít krásné vzpomínky.
17617SF-224m
Díky agentuře jsme si náš den užili. Za vše moc a moc děkujeme. Byla to ta nejlepší volba, kterou jsme mohli udělat. Se vším a hned nám poradila a zařídila. Opravdu jsem se o nic nemusela starat. A hlavně jsem i v den svatby byla v klidu. Vše měla na starost Petra a její asistentka. Všem se jejich servis líbil. Velké díky Vám a vašemu týmu.
portrety-24
Chtěli bychom Vám poděkovat za naprosto dokonalou přípravu a koordinaci naší svatby. Svatební den byl plný nezapomenutelných okamžiků a všichni na něj budou ještě dlouho vzpomínat. Paní koordinátorka Petra měla vše dokonale pod palcem, takže jsme se nemuseli o nic starat a jen si užívali. :o) Děkujeme za spoustu dobrý rad, doporučení a za přátelský a vstřícný přístup v průběhu celé organizace. Před pěti měsíci jsme udělali skvělé rozhodnutí – najali jsme si svatební agenturu K&P a tak jsme vykročili vstříc krásné budoucnosti. Děkujeme.
reference od nevěsty a ženicha
Vše bylo super, oceňuji práci přes víkendy, večery, neustálou komunikaci, upozornění na další věci, které je potřeba řešit, doladění detailů, na které bych nemyslela, zajištění všech bodů, na čem jsme se ze začátku domluvily. Nejdůležitější věcí byl svatební den, který celý proběhl absolutně bez sebemenších komplikací. Vše bylo nachystáno, zajištěno a my si NÁŠ den užívali.
272
Moc děkujeme za doporučení všech dodavatelů a hlavně za úžasnou spolupráci s Vámi. Hlavně díky Vám se ta svatba tak povedla! Hosté byli naprosto nadšení a dost nám jich říká, že to byla nejkrásnější svatba, které se kdy zúčastnili. No a my dva na ni neustále vzpomínáme a užili jsme si každou minutu.
reference od nevěsty a ženicha
V souvislosti s organizací a koordinací naší svatby prostřednictvím Vaší agentury K&P Vám chceme poděkovat za spolupráci. Velice oceňujeme, že ačkoliv jsme od prvního setkání s Vámi k datu naší svatby měli k dispozici jen cca 90 dní na to, abychom spolu s Vámi vše zorganizovali, vše dopadlo výborně. Oceňujeme Váš zodpovědný přístup a také návrhy a nápady, které jste nám v mnoha oblastech příprav předkládala. To nám mnohé usnadnilo. Jsme rádi, že v řadě záležitostí, v rámci urychlení, zafungovaly dohody i jen na „čestné slovo“ a všechno dopadlo tak, jak jsme si domluvili. Držíme palce ať se Vašemu podnikání daří a komukoliv dalšímu, kdo se rozhodne vyzkoušet dobrodružství jménem svatba a manželství, můžeme vaše služby vřele doporučit.
reference od nevěsty a ženicha
Celková příprava svatby a komunikace s Vámi byla naprosto na perfektní profesionální úrovni. Vzhledem k našemu pracovnímu vytížení nám vyhovovala komunikace přes emaily, Vaše pohotovost a rady, které vždy byly na místě. Den D se díky tomu vydařil dle našich představ a ráda Vás budu všude doporučovat. Patří Vám obrovské poděkování… Děkujeme…
reference od nevěsty a ženicha
Ještě jednou Vám chci neskutečně moc poděkovat za náš velký den D. Byl perfektní! Lepší než v mých snech a přáních! Díky Petro, že jste se mnou byla od samého začátku až do samého konce! Díky za vždy supr zpětnou reakci, za úsměv na tváři, profesionální přístup a vstřícnost! Za doporučení těch nejlepších – učitelka tance, kapela, hotel, cukrárna, za úžasného oddávajícího. Za vyřízení veškerých formalit, za organizaci a podrženi v naprosto šílené, stresující chvíli. Kdybych se měla vrátit v čase a volit si svatební agenturu znova, neudělala bych nic jinak a s naprostým klidem na duši bych okamžitě šla za vámi. Doporučuji všem nevěstám, které nevědí kde ani jak začít, ale i těm, které si myslí, že to zvládnou samy, Vaše profesionalita nezná hranic :)
reference od nevěsty a ženicha
Jsme na líbánkách a dostáváme samé nadšené ohlasy na naši svatbu (podle mnoha lidí to byla nejhezčí svatba vůbec). Máme z toho opravdu velkou radost :-)
reference od nevěsty a ženicha
Ještě jednou mockrát děkujeme za skvěle připravenou a naprosto dokonalou svatbu. Moc jsme si to užili a děkujeme za všechno.
reference od nevěsty a ženicha
Ráda bych Vám poděkovala za Vaši trpělivost a dobré rady a moc Vám děkuji, že jste nám pomohly splnit si tu naší vysněnou svatbu, protože to bylo tak nádherné, že jsem se ještě do dnes z toho nevzpamatovala a pokaždé co si na ten den vzpomenu, mám slzy v očích. Ještě jednou Vám, Petro, z celého srdce děkuji a přeji Vám moc úspěchů ve Vaší práci!
reference od nevěsty a ženicha
Chtěla bych Vám ještě jednou moc a moc poděkovat za naši krásnou svatbu. Bylo to vše naprosto skvělé a úžasné. S Vámi po boku bych se vdávala každý rok :-D. Ať se Vám daří co nejlépe.
reference od nevěsty a ženicha
Děkuji Vám za parádní spolupráci, a že jste to s námi zvládla v tak krátké době. Kdykoliv bych měla nějakou akci, ráda si na Vás s organizací vzpomenu.
reference od nevěsty a ženicha
Moc Vám děkuji za všechnu podporu a přenádhernou výzdobu, přesně jakou jsem si představovala! Byla to svatba jako z pohádky a všichni byli nadšeni :-).
reference od nevěsty a ženicha
Moc Vám děkujeme, včerejšek předčil všechna naše očekávání. Svatba byla pohádková, výzdoba nádherná. Jsem ráda, že jsem narazila na vás a mohli jsme si to užít bez nervů. Takže ještě jednou moc děkujeme.
reference od nevěsty a ženicha
„Máme už spoustu ohlasů na naši svatbu, nejen od příbuzných, ale hlavně od přátel. Všichni se shodují na tom, že to byla jedna z nejhezčích svateb, které zažili. Což je hlavně Vaše zásluha, takže bychom Vám chtěli opravdu moc poděkovat za vše, co jste pro nás za poslední 3 měsíce udělala! Náš den D klapl na jedničku, nic bychom neměnili a ničeho nelitujeme! Moc jsme si to užili a Vaše práce přesně splnila naše očekávání – zařizovali jsme jen to, co jsme sami chtěli a o víc jsme se nemuseli starat. Navíc během dne jsme opravdu nemuseli řešit vůbec nic a jen si ho naplno užívat. Prostě a jednoduše, opravdu Vám za vše moc děkujeme a přejeme Vám mnoho dalších spokojených zákazníků!“
reference od nevěsty a ženicha
„Svatba byla naprosto fantastická, úžasně jsme si ji užili a vše vyšlo skvěle – děkujeme mnohokrát za organizaci, odvedla jste úžasnou práci!“
reference od nevěsty a ženicha
„Ráda bych Vám a celé agentuře poděkovala za skoro roční trpělivost s našimi rozmary. Vše bylo naprosto skvěle připravené, vše bylo tam kde má být a celkový dojem byl naprosto profesionální! Ráda Vás budu doporučovat dál a mrzí mě, že skvěle připravenou svatbou naše spolupráce končí. S radostí bych Vám chtěla napsat, že Vaše služby využiji i příště, ale z manželského hlediska budu doufat, že už ne ;-)"
reference od nevěsty a ženicha
„Chtěla bych Vám poděkovat za sebe i Fabia za celou organizaci, pomoc a především trpělivost při našich změnách na poslední chvíli :-) Děkuji za úžasný svatební den, sama bych to takto nikdy nezvládla! Najmutí agentury byla rozhodně nejlepší investice z celé svatby.“
reference od nevěsty a ženicha
„Vaši agenturu budu nadále propagovat a doporučovat byla jsem naprosto, ale naprosto a na 1000% spokojená. Jste skvělé a děkuji za báječný svatební den.“
reference od nevěsty a ženicha
„Mockrát Vám děkujeme za bezvadné zorganizování svatby. Dokonce i to počasí bylo téměř na objednávku. Kadeřnice skvělá, vizážistka milá a neskutečně šikovná, fotograf bezkonkurenční, květiny také byly nádherné, prostě všechno bez nejmenší chybičky. Bez Vás bychom si to nikdy takhle krásně nezařídili! Ještě jednou mockrát děkujeme a přejeme spoustu krásný svateb :-)“
reference od nevěsty a ženicha
„Byli jsme naprosto se vším moc spokojeni, ani jsme si nedokázali představit tak krásnou svatbu a sami bychom to nezvládli, moc děkujeme :)“
reference od nevěsty a ženicha
„Dakujem za vsetko, bolo to super, este by som si to zopakovala… Perfektny servis, velmi som bola spokojna celkovo od prveho strentutia cez vsetky e maily a telefonaty, stretnutia…“
reference od nevěsty a ženicha
"Mockrát děkuji za mě i Michaela, za úžasnou výzdobu, pomoc i koordinaci svatebního dne. Nemohu si na nic stěžovat, vše proběhlo perfektně! Hlavně díky Vám jsme mohli mít svatbu, která překonala naše představy."
reference od nevěsty a ženicha
„Moc děkujeme, všechno super klaplo, hlavně díky Vám! Moc jste nám pomohla. Výzdoba byla krásná a všichni byli moc spokojení.“
reference od nevěsty a ženicha
"Bylo to náročné, ale skvělé! Všechno vyšlo na 100%, děkujeme za pomoc! Asi to pro Vás musela být hodně náročná svatba. Ale výzdoba byla opravdu nádherná."
reference od nevěsty a ženicha
„Doporučuji tuto agenturu všem budoucím nevěstám. Petra je úžasná v tom, že jakoukoliv fotografii, kterou jsem na instagramu vylovila, je schopná přetvořit v realitu. Naslouchá Vašim přáním a snaží se to udělat přesně tak, jak si to představujete vy. Myslela na veškeré detaily, na které bych já třeba vůbec nepomyslela. Navíc je fajn mít vedle sebe někoho, kdo ví, jak svatební den chodí a vlastně Vám radí co a jak. Moc děkujeme za proměnu zříceniny hradu na nádherné slavnostní místo. Bylo to přesně tak, jak jsem si to představovala.“
reference od nevěsty a ženicha
„Moc děkujeme za všechno, bylo to úžasné :-) Byla jste skvělá a všichni dodavatele taky :-)“
reference od nevěsty a ženicha
„Ještě jednou vám děkuji za veškerou pomoc. Bez vás bychom to nezvládli. :-) Všechno jste krásně připravily. Měli jsme okolo sebe samé fajn lidi.“