Získejte něco navíc...

Organizace vaší svatby


Náš statek si můžete jen pronajmout na svůj svatební den a vše si zařídit sami anebo máte možnost nechat se hýčkat a objednat si u nás další svatební služby v rozsahu dle vašich potřeb. A proč tyto služby nabízíme? Petra má totiž s touto oblastí bohaté zkušenosti.

Než přišla myšlenka na vlastní svatební lokalitu, celých dvanáct let jsem byla spolumajitelkou svatební agentury K&P. V průběhu těchto let jsem osobně kompletně zorganizovala okolo 120 svateb. Zkušenosti s organizací, výzdobou a koordinací tolika svateb mi dávají jistotu, že vám můžu s klidným svědomím nabídnout možnost prožít celé období plánování svatby i váš svatební den v naprosté pohodě. Koneckonců, můžete si přečíst slova přímo od mých spokojených novomanželů.

 

Ráda zajistím komplexní organizaci svatby i pro vás, případně poradím jen v těch oblastech, kde to budete potřebovat. Plánování svatby lze rozdělit do několika okruhů, ze kterých vám poskládám balíček služeb na míru.

01

Doporučení ověřených svatebních dodavatelů

Spolehliví a zkušení dodavatelé jsou základem hladkého průběhu svatby. Pro každou oblast svatby mám k dispozici kontakty na skvělé profesionály v různých cenových relacích, se kterými jsem na svatbách mnohokrát spolupracovala. Nebudete kupovat zajíce v pytli, ať už potřebujete fotografa, vizážistku nebo třeba živou hudbu k obřadu. Převezmu také veškerou komunikaci s dodavateli.


02

Zajištění prověřeného cateringu

Pro většinu hostů je jádrem svatby skvělé jídlo a pití. Cateringová firma pro vás připraví prvotřídní svatební menu i raut, zajistí personál i veškerý potřebný inventář ke konzumaci i servisu jídla, grilování atd. Lze domluvit také na zajištění obsluhy do baru, pokud chcete podávat vlastní nápoje.
Doporučím skvělé firmy a postarám se o odladění všech detailů a veškerou komunikaci s cateringem.


03

Svatební design

Každý detail svatebního designu podtrhuje celkový dojem ze svatby a je tedy třeba mu věnovat náležitou péči. Poslechnu si vaši představu o barvách, stylu i rozpočtu a připravím návrh výzdoby, který dá vašemu snu reálné obrysy. Jednotlivé prvky pak společně probereme, aby výsledek v každém ohledu splňoval vaši představu o perfektní výzdobě. Všechny dekorace, inventář i květiny samozřejmě na svatbě nainstaluju a den poté sklidím.


04

Koordinace svatebního dne

Jestli si chcete užít svůj den naplno a bezstarostně, službu koordinátorky rozhodně doporučuji.
Předem společně sestavíme detailní harmonogram, zajišťující přirozenou návaznost jednotlivých částí dne, který dostanou všichni vaši dodavatelé. Den D pak už může jen hladce plynout a já se postarám, aby se vaši hosté cítili dobře od samého začátku a obzvlášť, aby klíčově okamžiky dne, jako jsou nástupy na obřad, gratulace, focení, přípitky či první tanec, proběhly bez sebemenšího zádrhele.