Získejte něco navíc...

Organizace vaší svatby


Náš statek si můžete jen pronajmout na svůj svatební den a vše si zařídit sami anebo máte možnost nechat se hýčkat a objednat si u nás další svatební služby v rozsahu dle vašich potřeb. A proč tyto služby nabízíme? Petra má totiž s touto oblastí bohaté zkušenosti.

Než přišla myšlenka na vlastní svatební lokalitu, celých jedenáct let jsem byla spolumajitelkou svatební agentury K&P. V průběhu těchto let jsem osobně kompletně zorganizovala okolo 120 svateb a několik ročně jich ještě stále zorganizuji. Zkušenosti s organizací, výzdobou a koordinací tolika svateb mi dávají jistotu, že vám můžu s klidným svědomím nabídnout možnost prožít celé období plánování svatby i váš svatební den v naprosté pohodě. Koneckonců, můžete si přečíst slova přímo od mých spokojených novomanželů.

 

Ráda zajistím komplexní organizaci svatby i pro vás, případně poradím jen v těch oblastech, kde to budete potřebovat. Plánování svatby lze rozdělit do několika okruhů, ze kterých vám poskládám balíček služeb na míru.

01

Doporučení ověřených svatebních dodavatelů

Spolehliví a zkušení dodavatelé jsou základem hladkého průběhu svatby. Pro každou oblast svatby mám k dispozici kontakty na skvělé profesionály v různých cenových relacích, se kterými jsem na svatbách mnohokrát spolupracovala. Nebudete kupovat zajíce v pytli, ať už potřebujete fotografa, vizážistku nebo třeba živou hudbu k obřadu.


02

Zajištění prověřeného cateringu

Pro většinu hostů je jádrem svatby skvělé jídlo a pití. Cateringová firma pro vás připraví prvotřídní svatební menu i raut, zajistí personál i veškerý potřebný inventář ke konzumaci i servisu jídla.
Můžeme se domluvit také na zajištění obsluhy do baru, pokud chcete podávat vlastní nápoje nebo zajistíme kávový catering, Prosecco van atd.


03

Svatební design

Každý detail svatebního designu podtrhuje celkový dojem ze svatby a je tedy třeba mu věnovat náležitou péči. Poslechnu si vaši představu o barvách, stylu i rozpočtu a připravím návrh výzdoby, který dá vašemu snu reálné obrysy. Jednotlivé prvky pak společně odladíme tak, aby v každém ohledu splňovaly vaši představu o perfektní výzdobě. Všechny dekorace, inventář i květiny samozřejmě na svatbu nainstalujeme a den poté sklidíme.


04

Koordinace svatebního dne

Jestli si chcete užít svůj den naplno a bezstarostně, službu koordinátorky rozhodně doporučuji.
Předem společně sestavíme detailní harmonogram, zajišťující přirozenou návaznost jednotlivých částí dne, který dostanou všichni vaši dodavatelé. Den D pak už může jen hladce plynout a já se postarám, aby se vaši hosté cítili dobře od samého začátku a obzvlášť, aby klíčově okamžiky dne, jako jsou nástupy na obřad, gratulace, focení, přípitky či první tanec, proběhly bez sebemenšího zádrhele.