Naše doporučení

Naším velkým přáním je, abyste si svou svatbu u nás maximálně užili a aby proběhla bez sebemenšího zádrhele. Proto vám rádi doporučíme skvělé profesionály, za kvalitu jejichž práce se můžeme zaručit:

Catering

Catering Honza Řepa
Připravíme pro vás lahodný svatební oběd a raut, na který jen tak nezapomenete. Máme skvělé barmany, kteří vám vykouzlí drink podle vašeho přání. Upečeme svatební dort, koláčky a další dezerty. Zajistíme kompletní catering nebo jeho určitou část.

Účes a líčení

Michaela Polomis
Míša je velmi zkušená vizážistka, která se specializuje na svatební vizáž. A my ji s čistým srdcem rádi doporučíme. Postará se o splnění Vašich představ, celé přípravy probíhají v přátelském duchu. Váš čas před obřadem se staneme nezapomenutelný a budete se cítit jedinečně.

Mirka Kulišeková
Som profesionálna vizážistka s 12 ročnou intenzívnou praxou v svadobnom líčení a aj všetkých druhoch make upu. K líčeniu robím aj vlasovy styling. V mojom portfoliu je líčenie finalistek Miss Universe, Slovenka roka, Bratislavské módne dni, som hlavní vizážistkou Fotomodelka Európy, licim módne prehliadky, boudoir, pre časopisy ale mojou srdcovou záležitosťou sú nevesty.

Fotografové

Aloha Reneé
Aloha Reneé je fotografka Renata Šolcová, která Vám dodá nadčasové fotografie s duší, které ani po letech neztratí kouzlo a vždy Vás vtáhnou zpět do pocitů a děje Vašeho svatebního dne. Aloha Reneé Vám nafotí nejen laskavý a jedinečný report, ale i nádherné párové fotky, které budou dělat radost i dalším generacím.

Aneta Fišerová
Mám ráda dobrodružství a zamilované páry.
Před foťákem si moc jistá nejsem, ale za objektivem to zbožňuji.

Květiny a dekorace

Kvítí Decor
Specializujeme se na květinové dekorace z látkových květů, které kombinujeme tak, aby výsledná kompozice působila nerozeznatelně od živých květin. Na základě zadání klienta připravujeme skladbu květin dle jeho požadavků přímo na míru tak, aby vkusně doladily jakoukoli příležitost. K zapůjčení nabízíme slavobrány, květinovou stěnu, neony, candy vozík a spoustu dalšího.

Květinka Petra
Jmenuji se Petra Žatečková a mít vlastní květinářství byl pro mne vždy velký sen, který jsem si splnila před 26 lety. Květinku Petra najdete na samém náměstí ve Světlé nad Sázavou. Vaše spokojenost je moje priorita a Vaší fantazii se meze nekladou. Přijďte se sami přesvědčit o tom, že svou práci dělám s láskou.